Jezdecký deníček - 3.8.

9. srpna 2012 v 15:19 | Kessy |  Můj jezdecký deníček
Ano, přiznávám se. Nějak jsem zapomněla psát XD. Mrzí mě to, ale nějak moc jsem ke koníkům nechodila, protože nebyl čas, a když už jsem u nich byla přišla jsem domů vždy o půl osmé večer a to se mi na blog vážně už nechtělo X/. Takže se omlouvám a napíši sem alespoň jeden den u koníků X).

Dnes jsem byla pomáhat i ráno, protože jsem měla v jezdeckém areálu i praxi, kterou jsem potřebovala do školy. Pomohla jsem vykydat boxy a nastlat slámu. Uklidila jsem kobylince v malém výběhu a pozametala jsem.
Odpoledne jsem vyhřebelcovala pořádně Tira a vyčistila mu kopyta. Den předtím jsme některým koníkům umývali hřívy a ocasy. Proto se Tirovi krásně leskly X). Také jsem mu namazala vyrážku na břiše Indulonou. Dále jsem byla povodit Galanta a poté i Hvězdičku, aby po tréninku vychladli. Později jsem šla povodit Aronka, vysokého šimla, který má podlitinu na ZL noze. Veterinář mu podlitinu rozřízl, aby mu vykapal hnis. Proto musí chodit, i když se mu nechce,protože ho noha bolí X(. Je mi ho líto X/. Musela jsem v ruce držet i bič, protože jinak bych ho asi ani nepřinutila pořádně chodit X(. Potom se mu podlitina zchladila vodou. Nakrmili jsme koně a každému se daly kolečka čerstvé píce X). Já potom vykrokovala Přemka X). Byla jsem ráda, že jsem se alespoň mohla povozit X).
Mrzí mě jen, že bych se chtěla naučit pořádně jezdit, ale to asi neklapne X/.
Tak se mějte pěkně a hlavně si užijte zbytek prázdnin X).

Tir :

Aron :


P.S. Omlouvám se za kvalitu fotek, foceno mobilem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama